„Prienai“ galingai žaidė antroje rungtynių pusėje, bet pergalės „Šiauliuose“ neiškovojo

IMGP7352Rugsėjo 30 d. „Prienų“ krepšininkai žaidė LKL išvykos rungtynes su „Šiaulių“ komanda.

Prieš rungtynes prieniškių komandos kapitonas Arnas Labuckas naujienų portalui kvitrina.com pasakė, jog susitikimas Šiauliuose bus sudėtingas, bet komanda tikrai stengsis nenuvilti sirgalių.
Komandos kapitonas nemelavo sakydamas, jog žaidėjai stengsis, nes po tragiškai sužaistos rungtynių  pradžios, T. Stankevičiaus auklėtiniai sugebėjo sumažinti 24 taškų deficitą iki 4. Deja, galingas spurtas nesibaigė pergale. „Prienai“ patyrė pralaimėjimą 6 taškų skirtumu (93:87).

Pirmasis kėlinys

Rungtynių pradžioje „Prienai“ buvo iškart pasiųsti į nokdauną. „Šiauliai“ siautėjo, o T. Stankevičiaus auklėtinių metimai skriejo pro šalį. Aikštelės šeimininkai pagrindinę persvarą sukrovė po dviejų spurtų 5:0 (5:0) ir 10:0 (17:4). Vidmantas Sragauskis pataikė tritaškį (17:7), bet varžovai vėl atsakė spurtu 9:2, ir pirmąjį kėlinį „Prienai“ baigė, turėdami 17 taškų deficitą (26:9).

Antrasis kėlinys

Žaidimas išsilygino. Kėlinio pradžioje po Pauliaus Vaitiekūno ir Pauliaus Ivanausko dvitaškių komandas skyrė 13 taškų (26:13). Bet, deja, aikštelės šeimininkai vėl spurtavo 8:0 ir padidino pranašumą iki 21 taško (34 :13). „Prienų“ komanda kovojo, bet pavykdavo tik nežymiai sumažinti skirtumą. Po Šarūno Vingelio dvitaškio su bauda komandas skyrė 16 taškų. (44:28). Po dviejų kėlinių „Prienų“ komanda turėjo 20 taškų deficitą (48:28).

Trečiasis kėlinys

Po pertraukos T. Stankevičiaus kariauna žingsnis po žingsnio pradėjo artėti prie varžovų. Nors trečiojo kėlinio viduryje „Šiauliai“ turėjo 24 taškų pranašumą (66:42), jo pabaigoje komandas jau skyrė tik 15 taškų (70:55).

Ketvirtasis kėlinys

Lemiamame kėlinyje „Prienų“ krepšininkai atgijo lyg feniksas iš pelenų. Kėlinio pradžioje po A. Labucko ir Š. Vingelio sėkmingų metimų „Šiaulių“ pranašumas siekė tik 6 taškus (70:64). Deja, bet išvystyti spurto nepavyko ir prasidėjo pozicinis žaidimas. Kėlinio viduryje aikštelės šeimininkai pirmavo 13 taškų skirtumu (81:68).
Likus iki rungtynių pabaigos 1,5 min., po Š. Vingelio dvitaškio komandas skyrė tik 4 taškai (85:81). Varžovai pataikė tritaškį (88:81). Ovidijus Varanauskas taikliu dvitaškiu sumažino skirtumą vėl iki 4 taškų (91:87). Bet tai ir buvo viskas. „Šiauliai“ sumetė baudos metimus ir laimėjo rungtynes rezultatu 93:87.

O. Varanauskas pelnė 18 taškų, Š. Vingelis – 16, A. Labuckas – 15, V. Sragauskis – 14, P. Vaitiekūnas ir D. Milka – po 8, P. Ivanauskas – 6, D. Šeškus – 2.

„Prienų“ komandos vyr. treneris T. Stankevičius po rungtynių naujienų portalui kvitrina.com pasakė, jog mačo pradžioje komanda žaidė baisiai blogai, bet atsakymo, kodėl taip atsitiko, jis kol kas neturi. Pasak komandos stratego, pertraukos metu buvo rimtas pokalbis, ir žaidėjai parodė, jog moka žaisti ir niekam nesiruošia dalinti  pergalių: „Valią parodėme, bet kodėl tik tada, kai turėjome 24 taškų deficitą, pokalbis šia tema dar bus“.

LKL „Šiauliai“ – „Prienai“ 93:87 (26:9, 22:19, 22:27, 23:32)