Iš Lietuvos taurės varžybų visi žaidėjai grįžo su apdovanojimais

IMGP23392014 rugsėjo 27 d. Tauragėje vyko 10-osios Lietuvos taurės pirmojo etapo badmintono varžybos. Jose dalyvavo 7 mūsų rajono badmintonininkai. Po šių varžybų visi Balbieriškio pagrindinės mokyklos – Prienų KKSC auklėtiniai į namus grįžo su apdovanojimais.

Gerda Trakymaitė Bj meistriškumo grupėje, mišraus dvejeto kategorijoje, poroje su Ryčiu Bucevičiumi iškovojo 1-ąją vietą.

Gytis Majauskas Cj meistriškumo grupėje, vaikinų vieneto kategorijoje, iškovojo 1-ąją vietą.

Ernesta Kurapkaitė Cj meistriškumo grupėje, moterų vieneto kategorijoje, iškovojo 2-ąją vietą.

Ernesta Kurapkaitė Cj meistriškumo grupėje, merginų dvejeto kategorijoje, poroje su Adrijana Bagdanavičiūte, iškovojo 2-ąją vietą.

Darius Mieliauskas Cj meistriškumo grupėje, vaikinų dvejeto kategorijoje, poroje su Gyčiu Majausku iškovojo 3-ąją vietą.

Vytautas Bužinskas Cj meistriškumo grupėje, vaikinų dvejeto kategorijoje, poroje su Laurynu Bendoraičiu iškovojo 2-ąją vietą.

Dainius Zinkus Ds meistriškumo grupėje, vyrų dvejeto kategorijoje, poroje su Ignu Lukoševičiumi iškovojo 5-ąją vietą.

Komandos vadovas: Vitas Rymantas Sidaravičius