„Cmoki-Minsk“ krepšininkams turnyras Prienuose baigėsi dar vienu pralaimėjimu

IMGP7311Prienuose vykstančiame tarptautiniame „One Team Cup 2014“ krepšinio turnyre trečioji  varžybų diena prasidėjo „Cmoki-Minsk“ ir Volgogrado „Krasny Oktiabr“ komandų susitikimu.

Rungtynių pradžioje galingai spurtavusi „Cmoki-Minsk“ komanda įgijo 8 taškų persvarą (8:0). Bet išlaikyti pranašumą Baltarusijos čempionams nepavyko. Rusijos krepšininkai pasivijo varžovus, žaidimas išsilygino ir laimėjo pirmąjį kėlinį vienu tašku (20:21).
Antrajame kėlinyje žaidimo eigą jau diktavo „Krasny Oktiabr“ krepšininkai, kurie po dviejų kėlinių jau turėjo 10 taškų pranašumą (35:45).

Po didžiosios pertraukos nei vienai komandai nepavyko pakeisti rungtynių eigos. Nors Baltarusijos čempionai keletą kartų buvo sumažinę atsilikimą iki 4 taškų (60:64, 63:67), Volgogrado komanda visada surasdavo vidinių rezervų padidinti savo persvarą iki saugesnio atstumo. Tiesa, po trijų kėlinių komandas skyrė tik 4 taškai (60:64), bet rungtynes 11 taškų skirtumu laimėjo „Krasny Oktiabr“ krepšininkai (68:79).

Nugalėtojų gretose pasižymėjo D. J. Kennedy. Jo sąskaitoje 18 taškų, 13 taškų įmetė D. Kane, 10 – M. Cousin.
„Cmoki-Minsk“ komandoje 12 taškų pelnė A. Laškevič, po 10 – A. Kudriavcev ir B. Mirkovič.