„Ąžuolo“ komandos nepavyko sustabdyti ir „Stadiono“ futbolininkams

IMGP4354Rugsėjo 11 d. PFL „Nemuno“ čempionate buvo sužaistos atidėtosios rungtynės tarp „Ąžuolo“ ir „Stadiono“ komandų.

Rungtynių pradžia parodė, jog „Stadiono“ futbolininkai pasiruošę „įkąsti“ lyderiams. Pirmieji tašką pelnė „Ąžuolo“ futbolininkai. Gražų įvartį įmušė Saulius Liepa (1:0). Bet „Stadiono“ komanda nesiruošė atiduoti pergalės be kovos. Pirmojo kėlinio pabaigoje Rokas Marcinkevičius išlygino rezultatą (1:1).

Antrajame kėlinyje „Ąžuolo“ futbolininkai perėmė iniciatyvą ir vis dažniau vertė paplušėti „Stadiono“ vartininką M. Jančiauską. Ir vis tik, vienos atakos metu vėl reikiamoje vietoje atsidūręs S. Liepa pelnė antrąjį įvartį (2:1).

Tai buvo septintoji „Ąžuolo“ pergalė ir šeštasis „Stadiono“ pralaimėjimas šiame čempionate.