Prienų tenisininkai triumfavo „Audi Tennis Cup“ turnyre

Tennis-cup-2014-950x320Kauno „Ąžuolyno“ teniso kortuose gegužės – rugpjūčio mėnesiais vyko „Audi Tennis Cup“dvejetų turnyras. Jame dalyvavo 50 dvejetų, kurie buvo suskirstyti į tris grupes – „Masters“, „Classic“ ir „Challenger“. Turnyre dalyvavo ir nemažas prieniškių būrys, kurie pasirodė tiesiog puikiai. Visose grupėse Prienų dvejetai užkopė ant prizininkų pakylos.

„Masters“ grupėje Prienų tenisininkai užėmė dvi pirmąsias vietas. Audrius Šeškus ir Vytautas Matulevičius tapo nugalėtojais, o antroji vieta atiteko Kęstučio Liepos ir Dariaus Kavaliausko porai.

„Classic“ grupėje bronzos apdovanojimus iškovojo Artūras Pauža su Giedrium Leonavičium.

Rolandas Išganaitis ir Žydrūnas Levinskas buvo pirmieji  „Challenger“ grupėje.

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti kelionėmis į Vokietiją, Palangą ir Druskininkus bei galimybe pasidžiaugti „Audi“ automobilių komfortu.